poniedziałek, 21 listopada 2011

Mistrzostwa Śląska Juniorów

W sobotę rozpoczęły się i zakończyły Drużynowe Mistrzostwa Śląska w szachach szybkich (P'15). Zagraliśmy w niepełnym składzie, zatem każdą rundę rozpoczynaliśmy z punktem mniej. Nie poszło nam jednak źle. Zajęliśmy 9 miejsce na 22 startujące drużyny, a indywidualne wyniki naszych zawodników wróżyły walkę o medale w drugim dniu zawodów (Indywidualnych Mistrzostwach Śląska). Na największe uznanie zasługuje wynik Szymona W, który zdobył komplet punktów (9/9), dobrze zagrał również Wojtek (5,5/9) i Paweł (5/9). Tomek grający na pierwszej szachownicy miał najtrudniejsze zadanie i wywiązał się z niego całkiem nieźle (4/9). Agnieszka wywalczyła 3 punkty. Najwyższy ranking uzyskany wywalczył oczywiście Szymon 1914.